HABERLER

Mekanik perde sistemleri alanında akılcı ve modern çözümler üreten Osmanlı Grup, evlerinde geleneksel perdeden vazgeçemeyenler için “Kruvaze Mekanizmayı” üretti. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi Kruvaze mekanizmalarımızda da iki renk seçeneğimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için pazarlama@osmanligrup.com adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ağır kumaşlar ve uzun metrajlar için geliştirmiş olduğumuz yeni 0219-Z mekanizma, büyük perdeler için yeni bir seçenek sunuyor. Detaylı bilgi için pazarlama@osmanligrup.com adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Zebra Perdeler için geliştirmiş olduğumuz yeni 0039-PB ürünlerimizi deneyiniz. Detaylı bilgi için pazarlama@osmanligrup.com adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sektörünün en büyük fuarı olan R+T Stuttgart Sun Protection fuarı üç yılda bir Almanya'nın Stuttgart sehrinde gerçekleştirilmektedir,bu yıl yeni yerinde stuttgart havaalanının hemen karşısında yer alan fuar alanı yaklaşık 100,000 m2 ile çok büyük bir alana yayılmıştır.

Firmamız R+T 2009 Stuttgart fuarında ürünlerini son derece başarıyla sergilemiş,yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerden büyük beğeni toplamış bulunmaktadır.firmamızı 26 farklı ülkeden en az 350 firma/şahıs/kuruluş ziyaret etmiş olup muhtelif iş görüşmelerinde bulunmuşlardır.meksika'dan hindistan'a,finlandiya'dan fas'a,portekiz'den dubai'ye çok farklı coğrafyalardan firmalar standımıza ve ürünlerimize yoğun ilgi göstermişlerdir.firmamız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendini uluslararası arenada ust basamaklarda tutmaya büyük gayret gösterecektir.
Her yıl düzenlenen ortadoğu ve güney avrupa nın en büyüğü ve dünyanın sayılı büyük organizasyonları arasında yer alan evteks fuarında ürünlerimizi başarı ile sergiledik.

Ev tekstilinin dünyaca ünlü aktörlerinin CNR Expo Fuar Merkezi’nde buluştuğu 15. İstanbul Ev Tekstili Fuarı yabancı alıcıların ilgi odağı oldu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı fuar İstanbul Fuarcılık tarafından TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) desteğinde düzenlendi. Organizasyona 14.000’i yabancı toplam 72.000 ziyaretçi ilgi gösterdi. Evteks’e 20’yi aşkın ülkeden yabancı katılımcı geldi. Fuar, bir taraftan yeni pazar arayışındaki yatırımcılar için fırsatlar sunarken diğer yandan da 2010 ev tekstili trendlerine ev sahipliği yaptı.

Alanında dünyanın 2. büyük, Türkiye’de ise sektör ayırımı yapılmaksızın en büyük fuar özelliği taşıyan İstanbul Ev Tekstili Fuarı EVTEKS’te; 1,500’ün üzerinde marka yer aldı. Fuarda bu yıl öne çıkan gelişme yabancı ziyaretçi ve yerli katılımcı alanında yaşandı. 10 salonda 150 bin m² alanda gerçekleştirilen fuarda 667 firma yer aldı. Avrupalı ve Amerikalı alıcı firmaların yoğun ilgi gösterdiği, Uzakdoğu’yu bırakıp ve üretim üssü olarak Türkiye’yi seçtiklerini belirttikleri Evteks’te katılımcıların % 15’ini yabancı firmalar oluşturdu. Fuara yurt dışından en fazla katılımı Hindistan, İspanya, Mısır ve İtalya gösterdi.

Evteks’te yer alan firmalar Ortadoğu ve Rusya’dan gelen alıcı gruplarından memnun kaldıklarını belirterek, Avrupa’da bu alanda düzenlenen fuarların kan kaybettiğini vurguladılar. İspanya ve İtalyan’dan katılan firmaların yetkilileri önümüzdeki yıl sadece Evteks’te yer alacaklarını söylediler.

CNR Expo Fuar Merkezi’nde 20-24 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 15. İstanbul Ev Tekstili Fuarı’na Avrupa, Rusya, Amerika, Ortadoğu, Kuzey ve Güney Afrika ile Asya Pasifik’i kapsayan 48 ülkeden yabancı ziyaretçi geldi. Alım Heyeti Programı ile Avustralya, ABD, Arjantin, Çin, Danimarka, Finlandiya, Hindistan, İspanya, İsveç, Japonya, Kanada, Kolombiya, Kostarika, Meksika, Norveç, Panama, Rusya, Şili, Tunus, Ukrayna ve Venezuella’dan 100 kişilik delegasyon grubu da fuarda temaslarda bulundu.

Rusya, Evteks 2009’da krizi dinlemedi. Bu ülkeden çok sayıda alıcı fuarı ziyaret etti. Ortadoğu ülkelerinin tercihi de Evteks’ten yana idi. İran, Suriye ve diğer Ortadoğu ülkeleri ile Japonya’nın ziyaretçi sayıları geçen yıla göre artış gösterdi.
Yeni geliştirdiğimiz özel dişli sistemi sayesinde çok büyük perdeleri indirip kaldırırken hiç zorluk yaşamayacaksınız ! Son derece sessiz çalışan bu yeni mekanizma serileri ileri teknoloji ürünü olup firmamız ar-ge ekibi tarafından tasarlanmış olup patentleri alınmıştır.
Ürün yelpazemize katılan yeni ürünlerimiz ; perfore ve oval pvc slaytlarımızı beğeninize sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca sizler için ; yeni ürünlerimizide kapsayan değişik renk seçeneklerinin mevcut olduğu bir pvc slayt kataloğuda hazırladık. Düz perfore,oval perfore ve sade oval seçeneklerininde satışa sunulmasıyla 48 farklı renk,model ve desene ulaşan kartelamız hizmetinizdedir.
Siz sayın müşterilerimize yepyeni ürünlerimizi tanıtmak amacıyla Evteks 2010 fuarında yine birlikteyiz! Üstelik her zamanki yerimiz; 3.HOL B.05 nolu standımızda sizleride aramızda görmekten gurur ve heyecan duyacağımızı hatırlatmak isteriz.
Evteks 2011 İstanbul Ev Tekstili Fuarında siz değerli müşterilerimizi ve saygıdeğer misafirlerimizi 3. Hol B.08 nolu standımızda görmekten onur duyarız.